Pilsētas un Parka soli


Koka soliņi parkiem

Ērta atpūta svaigā gaisā nav iedomājama bez kvalitatīvām āra mēbelēm. Parkiem paredzētie āra koka soliņi ir kā dekoratīvs infrastruktūras elements, kas piešķir kopīgu atmosfēru visai zonai. Koka sols ir lielisks papildinājums jebkuram ielas objektam – tas tiek uzstādītas parkos, laukumos, dzelzceļa stacijās, pie dažādām ēkām un citiem objektiem, tirdzniecības centros, gan daudzdzīvokļu māju, gan privātmāju pagalmos, un dažādās citās vietās.

Uzņēmums “Darba spars” ar āra mēbeļu ražošanu nodarbojas jau daudzus gadus. Parka koka soli ir mūsu uzņēmuma flagmanis. Šāda veida koka konstrukcijām piedāvājam ļoti lielu izvēli. Materiāls ir ļoti praktisks. Pie mums atradīsiet gan klasiskus modeļus, gan neierastas konstrukcijas un dizaina modeļus ar savu rozīnīti. Vēl vairāk – mūsu koka darinājumi apstrādāti ar speciālu vasku, kas mēbeles ārējo izskatu saglabās ilgstoši.


Metāla soliņi parkiem/ielām

Āra soli no metāla – daudzfunkcionāls budžeta variants āra mēbeles izvēlē. Šāds sols labi iederas pilsētas parkos, laukumos un citās atpūtas zonās, piemēram, pie tirdzniecības centriem vai dzīvojamo māju pagalmos. Parka soli nosaka apkārtnes kopējo atmosfēru un ērtības līmeni. Šie parka soliņi ir funkcionālas konstrukcijas, kuru uzdevums pamatā ir nodrošināt ērtu atpūtu.

Šo soliņu izgatavošanā tiek izmantoti īpaši materiāli, kas ir izturīgi gan pret laika apstākļiem, gan pret koroziju. Uzņēmums “Darba spars” āra mēbeļu ražošanā specializējas jau vairākus gadus. Mūsu speciālisti pazīst savu arodu un zina darba “smalkumus”, kas jāievēro, izgatavojot tik mazu arhitektūras elementu kā soliņš. Iespējama gan mazumtirdzniecība, gan vairumtirdzniecība. Uzņēmuma ražotnes izpildīs jebkura apjoma pasūtījumu pēc iespējas īsākā laikā. Strādājam ar mūsdienīgām un progresīvām tehnoloģijām, tāpēc varam nodrošināt kvalitātes garantiju visiem produktiem

Koka soli
Pilsētas soli

 

 

 

 

 

 

 

 

Tālāk

Metāla sols ar termoplastikas pārklājumu
Metāla galds