Pārtikas (ēdienu) termosi tiek plaši pielietoti armijā, slimnīcās, lauksaimniecībā, izbraukuma ēdināšanā, un citur, kur nepieciešams ilgi uzturēt silta ēdiena temperatūru.

Mūsu ražotie pārtikas termosi, armijas termoss, militārais termoss, pusdienu termoss, termo konteineris ideāli piemēroti karsto ēdienu uzglabāšanai un pārvadāšanai.

 

Pārtikas (ēdienu) termosi ir izcili piemēroti karsta vai auksta ēdiena uzglabāšanai, pārvadāšanai, kā arī tā temperatūras uzturēšanai. Tie ir radīti ilglaicīgai ēdiena temperatūras saglabāšanai, tāpēc plaši tiek pielietoti armijā, slimnīcās, lauksaimniecībā, izbraukumu ēdināšanā un citās iestādēs vai ēdināšanas pakalpojumu sfērās. Turklāt, viena no pārtikas termosu īpašībām ir pārtikas uzglabāšana nodrošinot to no mitruma, tāpēc konteinerī var tikt uzglabāti gan makaroni, gan dažādi putraimi, kas būs derīgi lietošanai uzturā.


Mēs piedāvājam pašu ražotus pārtikas termosus, armijas termosus, militāros termosus, pusdienu termosus un termo konteinerus, kas ir labākā izvēle pārtikas un tās siltuma uzglabāšanai.


Neatkarīgi no tā, kur un kad tiks pielietoti mūsu ražotie termosi, mēs garantējam, ka ēdiens pasniegts no tiem, būs saglabājis savu garšu, aromātu un, galvenais, siltumu, kas ļaus baudīt maltīti kā svaigi gatavotu.

 

Pārtikas termoss 6 l
Pārtikas termoss Al 12 l
Pārtikas termoss ar alumīnija kolbu ar tilpumu 6 l.

JAUNS PĀRKLĀJUMS!

 

 

Tālāk

Pārtikas termoss ar alumīnija kolbu ar tilpumu 12 l.

 

 

 

Tālāk

Pārtikas termoss Ner 12 l
Pārtikas termoss Al 24 l
Pārtikas termoss ar nerūsējoša tērauda kolbu AISI 304 ar tilpumu 12 l.

 

 

 

Tālāk

Pārtikas termoss ar alumīnija kolbu ar tilpumu 24 l.

 

 

 

Tālāk

Pārtikas termoss Ner 24 l
Pārtikas termoss Al 36 l
Pārtikas termoss ar nerūsējoša tērauda kolbu AISI 304 ar tilpumu 24 l.

 


 

Tālāk

Īpaši siltumnoturīgs pārtikas termoss ar tilpumu 36 l.

 

 

 

Tālāk